NABÍDKA SLUŽEB

BAŇKOVÁNÍ

Baňkování znamená přikládání kulovitých nádob s nahřátým vzduchem nebo jiným mechanismem, který vytvoří podtlak a způsobí přisátí na postižené místo. Je jednou z nejúčinnějších metod k odstranění svalových bolestí, zejména zanedbaných a dlouhodobých. Pozitivní účinky baňkování jsou prokázány na pročištění krve, zlepšení krevního a lymfatického oběhu, zdokonalení funkce nervového a pohybového systému.


60 minut = 800 Kč

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Manuální lymfodrenáž je speciální masážní ruční technika stimulující a povzbuzující lymfatický systém celého těla. Provádí se speciálními, přesně určenými hmaty, mírným tlakem a velmi pomalým tempem. Používá se ke zmírnění a odstranění otoků, posílení organismu, k detoxikaci těla a jako podpůrné ošetření při snižování hmotnosti a formování postavy. Dále se využívá za účelem odstranění otoku po úrazech nebo operacích. Během i po masáži lymfatického systému je nutno zvýšit příjem tekutin. Tento druh masáže nelze kombinovat s jinými masážemi a jinými procedurami v jeden den!
Lze si navolit a nakombinovat různé části těla.


 60 minut = 800 Kč

Obličej 

Horní končetiny 

Břicho

Dolní končetiny 

Celková masáž 

SPORTOVNĚ REKONDIČNÍ MASÁŽ

Tento druh masáže je speciální procedura, využívána k upevnění tělesného i duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti nebo k regeneraci po fyzické či psychické námaze. Tato masáž může posloužit jak aktivním sportovcům, tak i zdravým nesportovcům, kteří chtějí pečovat o své tělo.  

Lze si navolit a nakombinovat různé části těla. 


60 minut = 800 Kč

Hlava 

Záda + šíje 

Horní končetiny 

Dolní končetiny 

Celková masáž 

BREUSSOVA MASÁŽ

Jde o jemnou masážní techniku v oblasti páteře, kdy za pomocí třezalkového oleje dochází k regeneraci meziobratlových plotének. Jemnými hmaty se lehce natahuje páteř a vytváří se tak prostor pro meziobratlové ploténky, které nasáknou třezalkový olej a jsou tak potom "šťavnatější". Součástí této procedury je zábal. Výsledkem je úleva od bolesti páteře, zregenerované meziobratlové ploténky a psychická pohoda. 

Masáž páteře + zábal 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Po společné domluvě možnost zvolit libovolnou částku