NABÍDKA SLUŽEB

BAŇKOVÁNÍ

Baňkování znamená přikládání kulovitých nádob s nahřátým vzduchem nebo jiným mechanismem, který vytvoří podtlak a způsobí přisátí na postižené místo. Je jednou z nejúčinnějších metod k odstranění svalových bolestí, zejména zanedbaných a dlouhodobých. Pozitivní účinky baňkování jsou prokázány na pročištění krve, zlepšení krevního a lymfatického oběhu, zdokonalení funkce nervového a pohybového systému.


60 minut = 950 Kč

Časy jsou pouze orientační

Záda

60 minut

Záda + ramena

90 minut

Dolní končetiny

60 minut

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ

Manuální lymfodrenáž je speciální masážní ruční technika stimulující a povzbuzující lymfatický systém celého těla. Provádí se speciálními, přesně určenými hmaty, mírným tlakem a velmi pomalým tempem. Používá se ke zmírnění a odstranění otoků, posílení organismu, k detoxikaci těla a jako podpůrné ošetření při snižování hmotnosti a formování postavy. Dále se využívá za účelem odstranění otoku po úrazech nebo operacích. Během i po masáži lymfatického systému je nutno zvýšit příjem tekutin. Tento druh masáže nelze kombinovat s jinými masážemi a jinými procedurami v jeden den!
Lze si navolit a nakombinovat různé části těla.


 60 minut = 950 Kč
90 minut = 1400 Kč
240 minut = 3800 Kč

Časy jsou pouze orientační 

Obličej 

45 minut

Horní končetiny 

60 minut

Břicho

45 minut

Dolní končetiny 

90 minut

Celková lymfodrenáž

240 minut

SPORTOVNĚ REKONDIČNÍ MASÁŽ

Tento druh masáže je speciální procedura, využívána k upevnění tělesného i duševního zdraví, k posílení organismu, ke zvýšení výkonnosti nebo k regeneraci po fyzické či psychické námaze. Tato masáž může posloužit jak aktivním sportovcům, tak i zdravým nesportovcům, kteří chtějí pečovat o své tělo.  

Lze si navolit a nakombinovat různé části těla. 


60 minut = 950 Kč
90 minut = 1400 Kč

Časy jsou pouze orientační 

Hlava 

15 minut

Záda + šíje 

60 minut

Horní končetiny 

30 minut

Dolní končetiny 

60 minut

Celková masáž 

90 minut

BREUSSOVA MASÁŽ

Jde o jemnou masážní techniku v oblasti páteře, kdy za pomocí třezalkového oleje dochází k regeneraci meziobratlových plotének. Jemnými hmaty se lehce natahuje páteř a vytváří se tak prostor pro meziobratlové ploténky, které nasáknou třezalkový olej a jsou tak potom "šťavnatější". Součástí této procedury je zábal. Výsledkem je úleva od bolesti páteře, zregenerované meziobratlové ploténky a psychická pohoda. 


60 minut = 950 Kč

Masáž páteře + zábal 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Po společné domluvě možnost zvolit libovolnou částku. Předání probíhá buďto osobně anebo online emailem ve formátu PDF.
Platnost poukazu bývá uvedena v levém dolním rohu na přední straně poukazu a trvá 3 měsíce od jeho vydání. Lhůty poukazům neprodlužuji. 
Pokud nejsou dárkový poukaz nebo jeho část využity do konce jeho platnosti, dárkový poukaz propadá bez náhrady.